Projekty wnętrz tworzone pod kątem indywidualnych preferencji klienta

Nie każdy może zajmować się projektowaniem wnętrz, ponieważ robią to osoby, które są kreatywne, mają bogatą wyobraźnię, a oprócz tego są otwarte na nowe wizje i bazują na swojej spostrzegawczości tak jak architekt wnętrz Luboń – Studio Jasne! Projektowanie wnętrz należy rozpocząć od stworzenia profesjonalnego planu działania, dzięki któremu będzie można udanie zaaranżować jedno pomieszczenie, a następnie przejść do kolejnego. Nie jest to łatwe zadanie, a przy większych pomieszczeniach może to zająć zainteresowanym dużo czasu, jednak efekt końcowy takich prac będzie zdumiewający. Do tworzenia projektów wnętrz wykorzystywane są obecnie różnorodne technologie komputerowe. Bazowanie na takich programach ma spory sens, ponieważ projekty są wtedy nad wyraz przemyślane i dostosowane do potrzeb klientów. Są one również precyzyjnie i nie zawierają rażących zaniedbań.

Architekt wnętrz Luboń

zajmuje się na co dzień tworzeniem profesjonalnych projektów wnętrz, tworzonych pod kątem indywidualnych preferencji danego klienta. Tym samym w projektach zastosowane są wszystkie uzyskane we wstępnej rozmowie wskazówki, a w razie potrzeby na stworzone projekty nanosi się niezbędne poprawki. Projek wnętrz musi obejmować przede wszystkim:

  • Konsultację wstępna, ustalenie funkcji i stylistyki
  • wizualizację wnętrz z dobranymi modelami i teksyurami
  • wizualizacja oświetlenia
  • opracowanie techniczne – rysunki wszystkich pomieszczeń wchodzących w skład projektu wnętrz
  • kosztorysowanie czyli porównanie na podstawie rysunków z opisem materiałów wykończeniowych cen i ofert płytkarzy, stolarzy etc.
  • dobór wyposażenia wnętrz, sof, zasłon, firan, ceramiki do łazienek, paneli

Projekty i aranżacja wnętrz Luboń – tworzone pod kątem indywidualnych preferencji klienta

Są to bardzo trudne do wykonania prace, dlatego zajmuje się tym wykwalifikowany projektant wnętrz, a nie dekorator wnętrz po dwutygodniowym kursie projektowania wnętrz,  znający się na swojej pracy i posiadający w tym fachu odpowiednią specjalizację. Wystrój wnętrz może obejmować przeróżne style, pomieszczenia można zaaranżować m.in. w stylu skandynawskim, minimalistycznym, toskański mczy też industrialnym. Oczywiście wskazówki pochodzące od projektantów wnętrz są nad wyraz ważne, jednak ostateczny głos zawsze będzie należeć do domowników, którzy będą później zamieszkiwać w danych domach lub mieszkaniach i muszą czuć się w nich komfortowo.

 

Dobór materiałów głównych i elementów wykończeniowych

Projektowanie wnętrz Luboń opiera się przede wszystkim na dobieraniu materiałów głównych, ale także na elementach wykończeniowych, które stanowią nieocenioną rolę podczas wykonywania kolejnych projektów wnętrz. Udane stworzenie takiej kombinacji sprawia, że poszczególne pomieszczenia nabierają wartości estetycznej i podobają się użytkownikom oraz odwiedzającym  rodzinę gościom. Do wyboru ma się wiele różnych materiałów, elementów do wykończenia wnętrz i dodatków, dlatego architekt wnętrz podpowie zainteresowanym klientom najbardziej funkcjonalne i najmodniejsze rozwiązania i wykona taki projekt, który ich zachwyci.

Luboń to najlepsze miejsce na wybranie swojego profesjonalnego architekta wnętrz, który zajmie się zaprojektowaniem większego, jak i mniejszego mieszkania, tak aby nie ograniczyć  przestrzeni. Nie zawsze do zaaranżowania ma się bogatą powierzchnię użytkową, dlatego niekiedy specjalistyczna wiedza i duże doświadczenie są jak najbardziej wskazane. Skorzystanie z pomocy fachowca zajmującego się aranżacją wnętrz na pewno przyniesie klientom wiele korzyści zarówno zadowolenia estetycznego jak i oszczędności finansowej.

Architekt wnętrz Luboń dostosowuje cennik do ilości włożonej pracy, a kwota zainwestowana w projekt wnętrz zwraca się.